Obsah

Dni športových hier

Typ: ostatné
V dňoch 12. a 13. júla 2017 v čase od 9.00 do 17.00 sa v Nízkoprahovom dennom centre Dúha na Vyšnom Konci v Turzovke uskutočnili dva dni pre deti, mládež a mamičky pod názvom: „Deň športových hier“ a „Deň vzdelanostných a divadelných hier“, na ktorých sa mohli zúčastniť deti z Turzovky a okolia.

Na tomto podujatí sa deti a mládež pod vedením pracovníčky NSSDR mesta Turzovky - Jany Nekoraníkovej a dobrovoľníčky Mgr.  Miroslavy Mudríkovej, mohli všeličo naučiť, hrať, zabaviť sa, zatancovať si, či súťažiť v rôznych športových hrách. Čas bol vyplnený i krúžkom varenia – deti spolu s pracovníčkami piekli palacinky a varili cestoviny, ktoré si všetci potom spoločne zjedli. Na druhý deň  okrem krúžku varenia, boli pre deti pripravené i vzdelanostné a divadelné hry. Účasť bola hojná, atmosféra plná smiechu a dobrej nálady  a všetky šikovné deti si okrem pekných spomienok a nových vedomostí odniesli za svoju súťaživosť aj  sladké odmeny.                                                                       

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

www.esf.gov.sk       www.employment.gov.sk              www.ia.gov.sk

PhDr. Katarína Plešivčáková, PhD.
                   odborný garant NSSDR


Vytvorené: 27. 2. 2018
Posledná aktualizácia: 27. 2. 2018 14:20
Autor: Správce Webu