Dnes je meniny má
MESTSKÝ ÚRAD Turzovka  Jašíková 178, 023 54  Turzovka l tel:  041-42 093 11 l  fax:   041-42 093 16 l  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.
MESTO TURZOVKA
Hlavná stránka
Základné údaje
História
Geografia
Príroda
Kultúrne pamiatky
Štatút mesta
Symboly mesta
Partnerské mestá
KOMUNITNÝ PLÁN SOC. SLUŽIEB
SAMOSPRÁVA
Primátor mesta
Mestské zastupiteľstvo
Strategické dokumenty
Materiály na MsZ a iné dokumenty
Mestský úrad
Povinne zverejňované informácie
Spravodajca mesta Turzovka
Projekty
Program rozvoja mesta
Pracovné ponuky
Mestská policia
Verejné obstarávanie
ÚRADNÁ TABUĽA
Nájomné bývanie v meste
TVT - TURZOVSKÁ TELEVÍZIA
Odkaz pre starostu

  

Tlačivo námetov financovaných
z prostriedkov Európskej Únie


 
 
Mesto nebude prenášať výpadky príjmov na ľudí - dane a poplatky ostanú na úrovni roku 2009 Tlačiť
Samospráva mesta Turzovka sa hneď v úvode novembra pustila do prepočtu príjmov a výnosov z miestnych daní a poplatkov. Tieto analýzy tvorili podklad pri tvorbe návrhu Všeobecne záväzného nariadenia o miestnych daniach a poplatku za komunálne odpady a drobné stavebné odpady na rok 2010.
Návrh VZN sa odlišuje v upresnení niektorých pojmov a ustanovení v druhej časti VZN, kde sa vymedzujú podmienky vyrubovania a vyberania dane z nehnuteľností.

Celý článok...
 
Valné zhromaždenie združenia Región Beskydy Tlačiť
Dňa 17. decembra, sa v Žiline uskutočnilo zasadnutie valného zhromaždenia združenia Región Beskydy. Vycestoval naň aj primátor nášho mesta. V programe zasadnutia prítomní rokovali o správe činností a hospodárení, informáciách o získaných účelových dotáciách a implementácií projektov na podporu euroregionálnych aktivít za rok 2009 a implementácií projektu Cezhraničný turizmus v Euroregióne Beskydy.
 
Cezhraničná spolupráca s partnerskými mestami Kety a Frýdlant nad Ostravicí Tlačiť
Mesto neustále vyvíja aktivity aj v rámci cezhraničnej spolupráci s partnerskými mestami Kety a Frýdlant nad Ostravicí. V sobotu, 12. decembra sa futbalisti Turzovky stretli s poľským mužstvom v Ketách, aby podporili ich projekt: Šport bez hraníc. 
Celý článok...
 
Kolaudácia kotla na spaľovanie biomasy Tlačiť
4. decembra sa konala kolaudácie kotla na spaľovanie biomasy v Turzovskej drevárskej fabrike. Táto nová technológia umožní minimalizáciu prevádzkových nákladov, a tiež zníži množstvo znečisťujúcich emisií v meste.
Celý článok...
 
Rokovanie k stavu stavby kanalizácie Tlačiť
V malej zasadačke Mestského úradu sa v utorok, 8. decembra, stretli pracovníci samosprávy so spoločnosťou Sevak a Zipp. Spoločne prerokovali stav stavby kanalizácie v meste.
Celý článok...
 
Turzovská televízia: od decembra digitálne a s ďalšími technickými i programovými novinkami Tlačiť
Vysielanie Turzovskej televízie sa po vyše trojročnom pôsobení stalo neodmysliteľnou súčasťou mesta a komunikácie s občanmi. Dnes sa s úsmevom možno poohliadnuť po prvých niekoľkominútových videotextových pokusoch prinášať informácie takýmto moderným spôsobom, veď mnohí si určite ani nedokázali predstaviť, že vlastné vysielanie je v takom mestečku vôbec možné.
Celý článok...
 
Doplní ďalší supermarket obchodnú zónu pri TESCU!? Tlačiť
Už pri budovaní supermarketu TESCO, ktorý slúži Turzovčanom, ale aj ľuďom celých Horných Kysúc od leta 2007 sa v samospráve diskutovalo o využití zvyšnej časti pozemkov na doplnenie tejto obchodno – priemyselnej zóny o ďalšie podobné prevádzky. Prioritou však už vtedy bolo premiestnenie hlavného nástupišťa pre autobusovú dopravu.
Celý článok...
 
15. zasadnutie Rady ZMOS Tlačiť
V dňoch 1. a 2. decembra primátor mesta vycestoval na 15. zasadnutie Rady Združenia miest a obcí Slovenska. V prvom dni sa primátor zúčastnil aj 20. zasadnutia predsedníctva ZMOS a zasadnutia Komory miest. Hlavným bodom programu boli návrhy riešení dopadov krízy a legislatívnych opatrení na rozpočty miest v budúcom roku.
Celý článok...
 
Stretnutie k prípravám 4. Svetového stretnutia Turzovčanov Tlačiť
Turzovské leto je dávno za nami, ale organizátori už musia myslieť na to budúcoročné. Preto sa minulý týždeň predstavitelia samosprávy mesta stretli s prezidentom Spolku priateľov Turzovky, Ivanom Gajdičiarom. Diskutovali o budúcoročnom 4. Svetovom stretnutí Turzovčanov.
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1234 - 1242 z 1262
 

VIRTUÁLNE PREHLIADKY MESTA

PARTNERSKÉ MESTÁ:
     

              

 
   

TURZOVSKÁ TELEVÍZIA

  CEZHRANIČNÁ SPOLUPRÁCA

Nová ponuka služieb - televízia
  

        

NAKLADANIE S MAJETKOM MESTA TURZOVKA

NEPREHLIADNITE

Jednotlivé zvukové záznamy zo zasadnutí Mestského zastupiteľstva, si môžete vypočuť tu

 
EVIDENCIA ZOSNULÝCH
Portál www.pohrebiskasr.sk Vám ponúka evidenciu hrobových miest a vyhľadávanie zosnulých.


Posledná aktualizácia: 18.12.2017
Štruktúra stránok
Prehlásenie o prístupnosti,
Autorské práva, Webové sídlo