Dnes je meniny má
MESTSKÝ ÚRAD Turzovka  Jašíková 178, 023 54  Turzovka l tel:  041-42 093 11 l  fax:   041-42 093 16 l  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovými robotmi, potrebujete mať zapnutý Javascript aby ste ju mohli vidieť.
MESTO TURZOVKA
Hlavná stránka
Základné údaje
História
Geografia
Príroda
Kultúrne pamiatky
Štatút mesta
Symboly mesta
Partnerské mestá
KOMUNITNÝ PLÁN SOC. SLUŽIEB
SAMOSPRÁVA
Primátor mesta
Mestské zastupiteľstvo
Strategické dokumenty
Materiály na MsZ a iné dokumenty
Mestský úrad
Povinne zverejňované informácie
Spravodajca mesta Turzovka
Projekty
Program rozvoja mesta
Pracovné ponuky
Mestská policia
Verejné obstarávanie
ÚRADNÁ TABUĽA
Nájomné bývanie v meste
TVT - TURZOVSKÁ TELEVÍZIA
Odkaz pre starostu

  

Tlačivo námetov financovaných
z prostriedkov Európskej Únie


 
 
Kruhová križovatka v Turzovka priniesla na cesty viac bezpečnosti a prehľadnosti v premávke Tlačiť
Sample ImageO zámere vybudovať na križovatkách ciest II/487 v smere Čadca – Makov a II/484 Turzovka – Klokočov kruhový objazd informovalo Mesto Turzovka už v roku 2007. Dôvodom a cieľom stavby bolo zvýšiť bezpečnosť na tomto frekventovanom dopravnom uzle, kde dochádzalo k častým kolíziám a dopravným nehodám, ktorých účastníkmi boli vo veľkej miere aj chodci. Po vyše 2 – ročných diskusiách a plánoch sa samospráve mesta podarilo zrealizovať a sprevádzkovať objazd na spomenutej križovatke pri moste do Predmiera.
Celý článok...
 
Nový cintorín bol posvätený - symbolicky na sviatok všetkých svätých Tlačiť
Na základe návrhu Ing. Stanislava Mikovčáka a projektovej dokumentácie spracovanej projekčnou firmou ARCHEKTA so sídlom v Čadci boli dňa 7. júla 2008 začaté práce na  výstavbe krýpt a peších chodníkov na I. kazete nového cintorína v Turzovke – Hlinenom.   Realizačné práce  spočívali vo vybudovaní prístupovej komunikácie s parkoviskom, osvetlení a symbolického monumentu v podobe kríža v hodnote 151. 845,- €.
Celý článok...
 
Regenerácia sídliska z eurofondov za vyše milión eur Tlačiť
Samospráva mesta Turzovka sa v týchto dňoch môže tešiť z ďalšieho úspešne schváleného projektu, ktorý sa bude dotýkať regenerácie komunikácií, chodníkov v meste a úpravy verejných priestranstiev. Projekt pod názvom „Výstavba a rekonštrukcia občianskej infraštruktúry v skľudnenej zóne centra mesta Turzovky“ s rozpočtom vo výške 1.319.986,- € rieši vybudovanie a rekonštrukciu mestskej infraštruktúry, ktorá bude prínosom pre všetkých obyvateľov a návštevníkov mesta, prispeje ku skvalitneniu životných podmienok, sprístupneniu centra mesta, zvýšeniu bezpečnosti a k zatraktívneniu verejných priestranstiev.
Celý článok...
 
Smejkoviny oslávili prvý rôčik na obrazovkách TVT Tlačiť
Sample ImageTurzovská televízia už rok vysiela pravidelnú reláciu „Smejkoviny.“ Aj keď  je určená pre deti a mládež, sleduje ju aj veľa rodičov a starých rodičov. Každé dva týždne prináša novinky a zaujímavosti  z turzovských škôl a školských zariadení. Deťmi obľúbené sú najmä  záznamy z rôznych súťaží a detských podujatí  v meste.
Celý článok...
 
Viete, kde sa máte obrátiť so svojou reklamáciou služieb poskytovaných na území mesta Turzovka? Tlačiť

O tom, že ak niekomu niečo v mestách či obciach nefunguje, je podľa mnohých najjednoduchšie „okamžite sa dožadovať“ primátora alebo starostu, sa presviedčame každodenne. Samozrejme samospráva sa vôbec nezbavuje zodpovednosti za niektoré služby, ale ďaleko rýchlejšie sa dajú veci rozhýbať ak sa hneď obrátime na tých konkrétne zodpovedných.

Celý článok...
 
Internet pre všetkých Tlačiť
 Sample Image
 Internet pre všetkýchSample Image
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mesto Turzovka spolu s prevádzkovateľom káblového distribučného systému TES Media pripravilo pre všetkých záujemcov o internetové služby časovo neobmedzenú akciu Internet pre všetkých:
  • internet už od 1 € mesačne
  • časovo a dátovo neobmedzený internet poskytovaný prostredníctvom káblového distribučného systému vybudovaného v meste Turzovka 

Celý článok...
 
Odkazy na stránky, kde môžete nájsť zaujímavé informácie o meste Tlačiť
O dianí v meste Turzovka sa môžete dozvedieť nielen na stránke mesta, ale aj na iných web stránkach, ktoré mapujú zaujímavosti v meste. Sú to napríklad tieto:
Celý článok...
 
Zvukový záznam zo zasadnutia MsZ Tlačiť

Jednotlivé zvukové záznamy zo zasadnutí Mestského zastupiteľstva, si môžete vypočuť tu

 
Informácie zo samosprávy mesta Tlačiť

Občania mesta Turzovka si môžu pozrieť aktuálne informácie zo samosprávy v turzovskej televízií, ktoré sú aktualizované každý týždeň. Tí ktorí nemajú tú možnosť alebo si ich chcú prezrieť prostredníctvom internetu, si môžu teraz dané informácie videotextu pozrieť priamo tu. Keďže súbor obsahuje veľkú kapacitu, je lepšie súbor najskôr uložiť a až následne otvoriť.

 
<< Začiatok < Predošlá 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1252 - 1260 z 1262
 

VIRTUÁLNE PREHLIADKY MESTA

PARTNERSKÉ MESTÁ:
     

              

 
   

TURZOVSKÁ TELEVÍZIA

  CEZHRANIČNÁ SPOLUPRÁCA

Nová ponuka služieb - televízia
  

        

NAKLADANIE S MAJETKOM MESTA TURZOVKA

NEPREHLIADNITE

Jednotlivé zvukové záznamy zo zasadnutí Mestského zastupiteľstva, si môžete vypočuť tu

 
EVIDENCIA ZOSNULÝCH
Portál www.pohrebiskasr.sk Vám ponúka evidenciu hrobových miest a vyhľadávanie zosnulých.


Posledná aktualizácia: 18.12.2017
Štruktúra stránok
Prehlásenie o prístupnosti,
Autorské práva, Webové sídlo