Návštevnosť
Návštevnosť:
ONLINE:2
DNES:648
TÝŽDEŇ:3851
CELKOM:2505298
Vysadili a upravili plochy v centre mesta – na námestí, na pešej zóne, pri pamätníku M. R. Štefánika aj pri Dome poslednej rozlúćky.
Tieto práce nie sú náhodné ani ojedinelé. Sú súčasťou dlhodobého úsilia, ktoré sa v meste nesie pod spoločným mottom:
„Bezpečnejšie, krajšie a čistejšie mesto – mesto kam patrím, mesto kde som doma."
Každý upravený záhon, každý čistý chodník a každý kvet pri pamätníku je konkrétnym krokom k takémuto mestu. Ďakujeme všetkým, ktorí sa do týchto prác zapájajú. ![]()