Tatran Turzovka

Kedy: 4. 10. 2014 15:00

Kde: nešpecifikované

Muži tentokrát s remízou
Tatran Turzovka odohral uplynulý víkend ďalšie kolo jesennej časti. Muži si zmerali sily na súperovom trávniku v Radoli, no ani nadstavené dve minúty riadneho hracieho času našim neprinieslo víťazstvo. ŠK Radoľa : FK Tatran Turzovka 0:0.

Typ akcie: šport, aktívne trávenie voľného času (futbal)

Dorastenci na Orave prehrali
Dorastenci Tatranu vycestovali na zápas do Oravskej Jasenice. Súpera sa im nepodarilo zdolať ani vďaka úspešnej strele Dávida Comorka a body tentokrát zostali na Orave. Oravan Oravská Jasenica – FK Tatran Turzovka 2:1.

Žiaci doma neuspeli
Žiaci odohrali ostatné zápasy na domácom trávniku. Žiaľ ani 90.minút mladším žiakom nestačilo nato, aby do súperovej brány vsietili aspoň jeden gól. Súper sa nedal zahanbiť a potrestal rovesníkov hneď 10.gólmi. FK Tatran Turzovka : TJ Tatran Krásno nad Kysucou 0:10. Ani starším žiakom sa nedarilo. Po úvodnom góle s kopačky Martina Plešivčáka síce súperovi uštedrili jeden gól, no ten sa našich nezľakol a rovesníkov potrestali výsledkom 1:2.